Michele Tosini, tillskriven, Madonnan och barnet
Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
MICHELE TOSINI kallad RIDOLFO DA GHIRLANDAIO
Italien 1503-1577, tillskriven
Madonnan och barnet
Olja på pannå, 81 x 56 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
2160
2016-06-08