Nain, semiantik 1950-60-tal, silkesinslag, figural

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

NAIN, semiantik 1950-60-tal, figural med silkesinslag, 255 x 162 cm, smärre malskador

1366

2016-06-07