Nils Asplund, Fjällandskap

Nils Asplund, Fjällandskap
Nils Asplund, Fjällandskap
Nils Asplund, Fjällandskap
Nils Asplund, Fjällandskap
Nils Asplund, Fjällandskap
Nils Asplund, Fjällandskap
Nils Asplund, Fjällandskap
Nils Asplund, Fjällandskap

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

NILS ASPLUND
1874-1958
Fjällandskap
Signerad och daterad Nils Asplund 1911. Olja på duk, 72 x 100 cm.

2140

2016-06-08