Olle Hjortzberg, Blommande kastanj

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Blommande kastanj
Signerad och daterad Olle Hjortzberg -48. Olja på pannå, 61 x 49,5 cm.

2102

2016-06-08