Olof Hermelin, Bergslandskap

Olof Hermelin, Bergslandskap
Olof Hermelin, Bergslandskap
Olof Hermelin, Bergslandskap
Olof Hermelin, Bergslandskap
Olof Hermelin, Bergslandskap
Olof Hermelin, Bergslandskap
Olof Hermelin, Bergslandskap
Olof Hermelin, Bergslandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

OLOF HERMELIN
1827-1913
Bergslandskap
Signerad Olof Hermelin 1867. Olja på duk, 72 x 110 cm.

2028

2016-06-08