Oscar Björck, Sommarkväll, Skagen

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OSCAR BJÖRCK
1860-1929
Sommarkväll, Skagen
Signerad O. Björck. Olja på duk, 60 x 50 cm.

2025

2016-06-08