Oskar Bergman, Björkdunge i tidig vårgrönska

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

OSKAR BERGMAN
1879-1963
Björkdunge i tidig vårgrönska
Signerad och daterad Oskar Bergman 1936. Akvarell på papper, 37 x 51 cm.

2038

2016-06-08