Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
PEKING, Kina, antik, 386 x 314 cm, obetydligt skadad, smärre lagningar
PROVENIENS
Lennart Larsson samling, Stockholm
1368
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här