Per Ekström, Strandparti

Per Ekström, Strandparti
Per Ekström, Strandparti
Per Ekström, Strandparti
Per Ekström, Strandparti
Per Ekström, Strandparti
Per Ekström, Strandparti

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PER EKSTRÖM
1844-1935
Strandparti
Signerad P. Ekström. Olja på duk, 80 x 117 cm.

2093

2016-06-08