Per Ekström, Vattendränkt landskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

PER EKSTRÖM
1844-1935
Vattendränkt landskap
Signerad P. Ekström. Olja på duk, 80 x 110 cm.

2109

2016-06-08