Prins Eugen, Örbergaslätten

Prins Eugen, Örbergaslätten
Prins Eugen, Örbergaslätten
Prins Eugen, Örbergaslätten
Prins Eugen, Örbergaslätten
Prins Eugen, Örbergaslätten
Prins Eugen, Örbergaslätten
Prins Eugen, Örbergaslätten
Prins Eugen, Örbergaslätten

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PRINS EUGEN
1865-1947
Örbergaslätten
Signerad Eugen. Olja på pannå av papp, 24 x 34,5 cm.

2103

2016-06-08