Reseikon delvis silver Moskva 1762
Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
8 000-8 000 SEK
RESEIKON, triptyk, 3 ikoner med silverrizor, stämplade Moskva 1762, fodral av försilvrad metall med graverad dekor, en ikon med Gudsmodern och barnet, en ikon med korsfästelsen, delvis förgylld, varje ikon ca 6x6,5 cm, total storlek ca 6,5x20 cm
1208
2016-06-07