Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
RING, 18 k guld, Buenos Aires 1940-tal, ostämplad, 1 rektangulär fasettslipad akvamarin ca 23x18 mm, ringstorlek ca 1,1-18,4 mm, vikt 23 g, originaletui märkt Casa Alruso Buenos Aires
1274
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här