Ring guld 1 akvamarin

Ring guld 1 akvamarin
Ring guld 1 akvamarin
Ring guld 1 akvamarin
Ring guld 1 akvamarin
Ring guld 1 akvamarin
Ring guld 1 akvamarin
Ring guld 1 akvamarin
Ring guld 1 akvamarin

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

RING, 18 k guld, Buenos Aires 1940-tal, ostämplad, 1 rektangulär fasettslipad akvamarin ca 23x18 mm, ringstorlek ca 1,1-18,4 mm, vikt 23 g, originaletui märkt Casa Alruso Buenos Aires

1274

2016-06-07