Robert Högfeldt, Dans i Folkets park

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT
1894-1986
Dans i Folkets park
Signerad R. Högfeldt. Akvarell och täckvitt på papper, 29 x 42 cm.

2142

2016-06-08