Robert Thegerström, I ateljén

Robert Thegerström, I ateljén
Robert Thegerström, I ateljén
Robert Thegerström, I ateljén
Robert Thegerström, I ateljén
Robert Thegerström, I ateljén
Robert Thegerström, I ateljén
Robert Thegerström, I ateljén
Robert Thegerström, I ateljén

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ROBERT THEGERSTRÖM
1857-1919
I ateljén
Signerad och daterad R. Thegerström 1909. Olja på duk, 80 x 65 cm.
Sterbhusstämpel på baksidan
.
UTSTÄLLD
Berlinutställningen 1910

2083

2016-06-08