Ryno Frieberg, Blomster

Ryno Frieberg, Blomster
Ryno Frieberg, Blomster
Ryno Frieberg, Blomster
Ryno Frieberg, Blomster
Ryno Frieberg, Blomster
Ryno Frieberg, Blomster
Ryno Frieberg, Blomster
Ryno Frieberg, Blomster

Klubbat för:

27000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

RYNO FRIEBERG
född 1920
Blomster
Signerad och daterad Ryno 1983. Olja på duk, 65 x 54 cm.

2113

2016-06-08