Sked silver Reval

Sked silver Reval
Sked silver Reval
Sked silver Reval
Sked silver Reval
Sked silver Reval
Sked silver Reval
Sked silver Reval
Sked silver Reval

Klubbat för:

7500 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

SKED, oidentifierad mästarstämpel, Baltikum eller nordtyskland 1600-talets första hälft, fasetterat skaft, skaftavslutning och fästet med kerubansikten i relief, delvis förgylld, längd 20,7 cm, vikt 75 g

1200

2016-06-07