Sked silver Reval
Klubbat för:
7500 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
SKED, oidentifierad mästarstämpel, Baltikum eller nordtyskland 1600-talets första hälft, fasetterat skaft, skaftavslutning och fästet med kerubansikten i relief, delvis förgylld, längd 20,7 cm, vikt 75 g
1200
2016-06-07