Tabriz, semiantik jaktmotiv

Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv
Tabriz, semiantik jaktmotiv

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

TABRIZ, semiantik 1930-tal, jaktmotiv, 528 x 290 cm, smärre slitage, malskador

1379

2016-06-07