Tabriz, semiantik, signerad Javan Amirkhiz

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

TABRIZ semiantik, signerad Javan Amirkhiz, 356 x 253 cm, fläckar, blekt
PROVENIENS
Inköpskvitto från nuvarande ägare daterat 1947 medföljer

1374

2016-06-07