Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000-40 000 SEK
TABRIZ semiantik, signerad Javan Amirkhiz, 356 x 253 cm, fläckar, blekt
PROVENIENS
Inköpskvitto från nuvarande ägare daterat 1947 medföljer
1374
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här