Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
TAZZA, 1800-talets första hälft, Grand Tour souvernir, campanaformad, godronnerad botten, carraramarmor, höjd 38,5, diameter 46 cm, smärre nagg, en kant med spricka, senare sockelplatta
1173
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här