Thure Wallner, Älgar

Thure Wallner, Älgar
Thure Wallner, Älgar
Thure Wallner, Älgar
Thure Wallner, Älgar
Thure Wallner, Älgar
Thure Wallner, Älgar
Thure Wallner, Älgar
Thure Wallner, Älgar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Älgar
Signerad Th Wallner. Olja på duk, 100 x 130 cm
Utförd omkring 1930

2114

2016-06-08