Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
TRÄDGÅRDSSKULPTUR, England 1900-talets början, David efter Michelangelo, postament, komposit, höjd 162 cm, slitage, smärre nagg
1182
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här