Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, två snarlika, England 1800-talets andra hälft, mediciform, gjutjärn, bemålade i sandstensimitation, gjutna postament i komposit med rusticerande dekor, höjd 90 cm, obetydliga nagg
1162
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här