Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
TRÅGSOFFA, rokoko, träskuren dekor, konturerad sarg med musslor och voluter, svängda ben, framtagen pärlgrå originalfärg, längd 236 cm, slitage, smärre skador och kompletteringar
1108
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här