Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
VERAMIN, semiantik 1930-tal, med Mina Khani-mönster, 335 x 216 cm, smärre lagning
1387
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här