Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000-20 000 SEK
VILHELM HOLMGREN
1863-1943
Sommarkväll
Monogramsignerad och daterad 1920. Olja på duk fäst på pannå, 33,5 x 24,5 cm.
Stämpelmärkt på baksidan
2143
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här