Wilhelm von Gegerfelt, Kajmotiv från Venedig

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELT
1844-1920
Kajmotiv från Venedig
Signerad W v Gegerfelt. Olja på duk, 64 x 91 cm.

2129

2016-06-08