Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
YAZD, antik, 350 x 258 cm, lagningar, något reducerade kortsidor, jämnt slitage ställvis hårdare
1390
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här