Arkiv

Klassiska - Page 19

Bordspendyl 1800-talets första hälft granitell

Heriz, antik

Heriz, antik

A Pale Celadon Jade ´Buffalo and Qilin´ Group

Tekke, 1800-talets mitt

Tekke, 1800-talets mitt

Veramin, semiantik 1930-tal

Veramin, semiantik 1930-tal

Bvlgari armbandsur 18k guld

Bvlgari armbandsur 18k guld

Patek Philippe Ellipse armbandsur

J.Van Cleve, hans krets, Sankt Hieronymus

Ring 18 k guld

Ring 18 k guld

Rembrandt, The Flute Player

Rembrandt, The Flute Player

Ampel S:t Petersburg 1800-talets första hälft

Sengustavianska stolar

Sengustavianska stolar