Arkiv

Klassiska - Page 26

Armband platina briljanter

Armband platina briljanter

Tabriz, semiantik, signerad Pourkazem

Italiensk skola, Ferdinand I av Toscana

Flamländsk skola, Venus

Flamländsk skola, Venus

Ljusstakar empire sannolikt Österrike

Trågsoffa från Margrethelunds slott

Gripsholmsfåtölj 1700-talets andra hälft

Kerman, semiantik 1930-tal

Kerman, semiantik 1930-tal

Anna Palm, Stockholm från Saltsjön

Heriz, semiantik

Heriz, semiantik

Ljusstakar parisarbeten i empire

Konsolbord stockholmsarbete i empire