Anders Zorn, Nanette

Anders Zorn, Nanette
Anders Zorn, Nanette
Anders Zorn, Nanette
Anders Zorn, Nanette
Anders Zorn, Nanette
Anders Zorn, Nanette

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANDERS ZORN
1860-1920
Nanette
Signerad Zorn. Etsning, 20 x 25 cm, bladstorlek 30,5 x 23 cm.
Oidentifierad samlarstämpel FB i cirkel.

LITTERATUR
Asplund 174, Hjert & Hjert 238, ZG 174, 2 état, 20 ex. Mycket sällsynt.

3113

2016-12-08