Anna Palm, Vy mot Stockholms slott och Gamla stan

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ANNA PALM
1859-1924
Vy mot Stockholms slott och Gamla stan
Signerad Anna Palm Stockholm. Akvarell och täckvitt på papper, 27 x 60 cm.

3006

2016-12-08