Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
ANNA PALM
1859-1924
Vy över Stockholms slott
Signerad Anna Palm. Akvarell, 10,5 x 25,5 cm.
3114
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här