Anshelm Schultzberg, Motiv från Capri

Klubbat för:

16500 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG
1862-1945
Motiv från Capri
Signerad och daterad Schultzberg Capri -91. Olja på pannå, 35,5 x 25 cm.

3105

2016-12-08