Klubbat för:
16500 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ANSHELM SCHULTZBERG
1862-1945
Motiv från Capri
Signerad och daterad Schultzberg Capri -91. Olja på pannå, 35,5 x 25 cm.
3105
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här