Arvid Fredrik Lönnroth, Flyende hästar

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ARVID FREDRIK LÖNNROTH
1823-1880
Flyende hästar i vinterlandskap
Signerad och daterad F. Lönnroth 62. Olja på duk, 101 x 152 cm.

3017

2016-12-08