Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ARVID FREDRIK LÖNNROTH
1823-1880
Flyende hästar i vinterlandskap
Signerad och daterad F. Lönnroth 62. Olja på duk, 101 x 152 cm.
3017
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här