Bidjar, antik

Bidjar, antik
Bidjar, antik
Bidjar, antik
Bidjar, antik
Bidjar, antik
Bidjar, antik
Bidjar, antik
Bidjar, antik
Bidjar, antik
Bidjar, antik
Bidjar, antik
Bidjar, antik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

BIDJAR, antik, ca 417 x 306 cm, ställvis hårdare slitage, lagningar, äldre trampveck, ena hörnet nyknutet
PROVENIENS
Inköpt 1993 hos JP Willborg, Stockholm

2312

2016-12-07