Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
BIDJAR, antik, ca 417 x 306 cm, ställvis hårdare slitage, lagningar, äldre trampveck, ena hörnet nyknutet
PROVENIENS
Inköpt 1993 hos JP Willborg, Stockholm
2312
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här