Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
BIDJAR, semiantik 1920-tal, 412 x 261 cm, fläckar, abrasher
PROVENIENS
Privatsamling i Norrland
Inköpt 1988 hos J P Willborg, Stockholm
2311
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här