Bidjar, semiantik 1920-tal

Bidjar, semiantik 1920-tal
Bidjar, semiantik 1920-tal
Bidjar, semiantik 1920-tal
Bidjar, semiantik 1920-tal
Bidjar, semiantik 1920-tal
Bidjar, semiantik 1920-tal
Bidjar, semiantik 1920-tal
Bidjar, semiantik 1920-tal
Bidjar, semiantik 1920-tal
Bidjar, semiantik 1920-tal
Bidjar, semiantik 1920-tal
Bidjar, semiantik 1920-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BIDJAR, semiantik 1920-tal, 412 x 261 cm, fläckar, abrasher

PROVENIENS
Privatsamling i Norrland
Inköpt 1988 hos J P Willborg, Stockholm

2311

2016-12-07