Bolognaskolan, ca 1580, Porträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

BOLOGNASKOLAN
omkring 1580
Porträtt av man med bok
Olja på duk, 105 x 89 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
(nr 2)

3139

2016-12-08