Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ELISABETA SIRANI
hennes efterföljare, Bolognaskolan, omkring 1700
Madonnan och barnet
Olja på duk, 126 x 92 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
(nr 3)
3153
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här