Bror Lindh, Vinterlandskap

Bror Lindh, Vinterlandskap
Bror Lindh, Vinterlandskap
Bror Lindh, Vinterlandskap
Bror Lindh, Vinterlandskap
Bror Lindh, Vinterlandskap
Bror Lindh, Vinterlandskap
Bror Lindh, Vinterlandskap
Bror Lindh, Vinterlandskap

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

BROR LINDH
1877-1941
Vinterlandskap
Signerad Bror Lindh. Olja på duk, 50 x 50 cm.

3045

2016-12-08