Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
BROR LINDH
1877-1941
Vinterlandskap
Signerad Bror Lindh. Olja på duk, 50 x 50 cm.
3045
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här