Bror Lindh, Vinternatt

Bror Lindh, Vinternatt
Bror Lindh, Vinternatt
Bror Lindh, Vinternatt
Bror Lindh, Vinternatt
Bror Lindh, Vinternatt
Bror Lindh, Vinternatt
Bror Lindh, Vinternatt
Bror Lindh, Vinternatt

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

BROR LINDH
1877-1941
Vinternatt
Signerad Bror Lindh. Olja på duk, 60 x 91 cm.

3083

2016-12-08