Brosch/hänge vitguld 7 briljanter
Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
BROSCH/HÄNGE med kedja, 18 k vitguld, stämplar Atelier Ajour, Stockholm 1960-70-tal, blomformation, 1 antikslipad briljant ca 1,00 ct och 6 antikslipade briljanter ca 1,50 ct, ca TCr - Cr SI, vikt ca 13 g
2237
2016-12-07