Bruno Liljefors, Dopping (Grebé)

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Dopping (Grebé)
Signerad och daterad Bruno Liljefors 1919. Olja på duk, 71 x 86 cm.
På baksidan kvarlåtenskapsstämpel Uplands Enskilda Bank AB

3101

2016-12-08