Bruno Liljefors, Hare i vinterlandskap

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Hare i vinterlandskap
Signerad och daterad Bruno Liljefors 1927. Olja på duk, 27 x 46 cm.

3122

2016-12-08