Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
BYST, 1800-talets första hälft, klassicerande mansbyst, förgylld och patinerad brons, postament med palmettdekor, sockel av Blybergsporfyr från Elfdals Porphyrverk, höjd 32,5 cm, slitage
2163
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här