Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
CHARLES FRANÇOIS DAUBIGNY
Frankrike 1817-1878
Flodlandskap
Signerad Daubigny. Olja på pannå, 22,5 x 41 cm.
3205
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här