Charlotte Wahlström, Landskap

Charlotte Wahlström, Landskap
Charlotte Wahlström, Landskap
Charlotte Wahlström, Landskap
Charlotte Wahlström, Landskap
Charlotte Wahlström, Landskap
Charlotte Wahlström, Landskap
Charlotte Wahlström, Landskap
Charlotte Wahlström, Landskap

Klubbat för:

13000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM
1849-1924
Landskap
Signerad Charlotte Wahlström. Olja på duk, 35 x 57,5 cm.

3008

2016-12-08