Emile Henri Bernard, Porträtt av konstnärens son

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

EMILE HENRI BERNARD
Frankrike 1868-1941
Porträtt av konstnärens son
Signerad Emile Bernard. Olja på duk, 60 x 44 cm.

3206

2016-12-08