Ferdinand Fagerlin, Fischerstube

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FERDINAND FAGERLIN
1825-1907
Fischerstube
Signerad och daterad Ferd. Fagerlin Df -83. Olja på duk, 57,5 x 50 cm.

3091

2016-12-08