Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
FOLKE HERMELIN
1880-1955
Allmänna Gränd, Djurgårdsstaden
Signerad och daterad Folke Hermelin 1922. Olja på pannå, 28 x 35 cm.
.
UTSTÄLLD
Östgöta Konstförenings utställning, Linköping och Norrköping 1922
3078
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här